GRA MIEJSKA

Czy wiecie, że nadwiślańskie okolice skrywają mnóstwo zagadek, ukrytych miejsc i tajemniczych zakamarków? Chcecie je odnaleźć? Weźcie udział w naszej rodzinnej grze miejskiej „Czytaj miasto”, a dowiecie się,  jakie sekrety skrywają okolice Wisły. 

Gra polega na odnalezieniu ukrytych punktów i wykonaniu określonych zadań. W ich poszukiwaniu pomaga Karta Gry z mapą i wskazówkami o ukrytych zadaniach. W grę możecie zagrać o dowolnej porze, w wybranym przez Was czasie. Naklejki z kodami są tak umieszczone, że dostęp do nich jest nieograniczony bez względu na dzień tygodnia czy porę dnia.

Podczas zabawy poznacie nadwiślańskie okolice z mniej oczywistej strony — odkryjecie to, na co zwykle nie zwraca się uwagi. Zobaczycie, że miasto można poznawać nie tylko patrząc przed siebie, ale też na boki, w górę i pod nogi. Podczas gry będziecie szukać haseł i obrazków na budynkach, znajdować napisy wybite w chodnikach i szukać słów, które ukryły się na nadwiślańskich pomnikach.
Gra skierowana jest do rodzin z dziećmi, ale zapraszamy do niej wszystkich — dużych i małych, warszawiaków i przyjezdnych, tych, którzy lubią zagadki, tajemnicze wskazówki i przede wszystkim dobrą zabawę. Gra będzie aktywna do 31 października 2020.

Kartę Gry można pobrać bezpłatnie tutaj:

KARTA GRY

Wydrukowana Karta Gry dostępna jest również w wybranych urzędach dzielnic, punktach informacyjnych, a także w wielu miejscach usytuowanych nad Wisłą. Aktualną listę miejsc, w których można odebrać Kartę zobaczycie TUTAJ.

Co możecie wygrać?

W naszej grze liczy się dobra zabawa i wspólnie spędzony czas, ale pomyśleliśmy też o nagrodach. 🙂 Każdy, kto przejdzie całą trasę i pozna tajemnicze hasło, otrzyma dostęp do kreatywnych kart zadań. Hasło należy wpisać na stronie www.ahojwislo.pl/brawo wielkimi literami, bez spacji, używając polskich znaków.

Ci z Was, którzy najszybciej wykonają zadania i prześlą nam hasło na adres czytajmiasto@ahojwislo.pl, otrzymają piękne książki.

Szczegółowy regulamin gry znajduje się TUTAJ.